Swanson Health Products Polska

SwansonPolska jest oficjalnym dystrybutorem marki Swanson w Polsce.

Od 10 lat wprowadzamy nowości prosto od producenta. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz amerykańskiej marki Swanson również takie jak: Now Foods, Puritan's Pride, Natrol, Doctor's Best.

W naszej ofercie znajdują się również polskie marki suplementów diety takie jak: Eka Medica, Oleofarm, Olimp, MyVita, Sanbios, Gal, Alter Medica oraz wiele innych.

Staramy się stale poszerzać nasz asortyment aby sprostać Państwa oczekiwaniu. Obecnie mamy w naszej ofercie około 4000 produktów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą Suplementów Diety, Kosmetyków i Zdrowej żywności.

Vivio-Jabłczan magnezu 100g

Producent: Vivio
Minimalna data ważności: 2021/04/27 Data przydatności do spożycia/użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 23 szt.
Kod Ean: 5902115106224

21,90 zł

Vivio

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY W PROSZKU

Jabłczan magnezu jest bardzo dobrze przyswajalną formą organiczną magnezu.

Zawiera w swym składzie cząsteczkę kwasu jabłkowego, do której przyłączone są dwie cząsteczki magnezu. W ten sposób tworzy świetne źródło magnezu oraz kwasu jabłkowego o wysokiej biodostępności.

Informacja żywieniowa w jednej zalecanej dziennej porcji:
Jabłczan magnezu 3000mg
w tym magnez 350mg 93%*
*RWS Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki:
Jabłczan magnezu 100%

Sposób użycia:
Spożywać 3g (3 miarki - 1ml), suplement diety wymieszać z około 100-150ml chłodnej wody lub ulubionego napoju, dokładnie wymieszać. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety nie zaleca się spożywać przez osoby, które mają skłonność do tworzenia kamieni nerkowych lub borykających się z kamicą nerkową.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Podmiot odpowiedzialny:
Radziowi Sp. z o.o.
ul. Piotra Skargi 45
42-200 Częstochowa

Opakowanie:
100g

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także