Swanson, USA-Papaja Enzymy 100mg 90 kaps.

Producent: Swanson, USA
Minimalna data ważności: 2020/04/30 Data przydatności do spożycia/użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 4 szt.
Kod Ean: 087614114279

31,99 zł

Swanson, USA

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Zawartość w 1 kapsułce:
Papaina (z papi) (12000 jednostek USP aktywności/mg) 100mg
*RWS Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki:
Papina, emulgator: celuloza mikrokrystaliczna(błonnik roślinny), substancja zagęszczająca: hyproksypropylometyloceluloza (kapsułka roślinna), może zawierać jeden lub oba składniki: substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:
Jedna kapsułka przed posiłkiem popijając wodą.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Opakowanie:
90 kapsułek

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products
została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena
produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także