GAL-Pyłek kwiatowy 48 kaps.

Producent: GAL
Minimalna data ważności: 2019/10/23 Data przydatności do spożycia/użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 16 szt.
Kod Ean: 5907501110458

11,99 zł

GAL

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Pyłek kwiatowy to cenna substancja pozwalająca uzupełnić codzienną dietę w aminokwasy, witaminy i mikroelementy. Pyłek zawiera białka, witaminy i sole mineralne, a oprócz tego także błonnik, flawonoidy i fitosterole. Jest to substancja odżywcza, wzmacniająca i poprawiająca samopoczucie. Pyłek kwiatowy pobudza apetyt i poprawia przemianę materii, polepsza przyswajanie żelaza, korzystnie wpływa na wątrobę. Jego stosowanie poprawia kondycję, odporność i samopoczucie.

Składniki kapsułki:
Pyłek kwiatowy, żelatyna (otoczka kapsułki)

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (2 kapsułki):
Pyłek kwiatowy 1000mg

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułki):
Pyłek kwiatowy 3000mg

Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 2 kapsułki na czczo. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywienia i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15ºC do 25ºC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek s.j.
ul. Krótka 4,
61-012 Poznań

Zawartość:
48 kapsułek po 596 mg/1 kapsułkę

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także