AZ Medica-Colon Slim 300g

5903560621607

Pod zamówienie 2 dni

41,50 zł

AZ Medica

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Glukomannan będący składnikiem suplementu diety w ramach diety niskokalorycznej pomaga w utracie wagi.
Melonowiec właściwy, składnik suplementu diety redukuje tkankę tłuszczową.

Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) jest źródłem błonnika pokarmowego. Jest to włókno roślinne, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. Babka jajowata korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie. Natomiast cykoria wspiera odchudzanie, zdrowie jelit i kontrolę wagi. Glukomannan w ramach diety niskokalorycznej pomaga w utracie wagi. Melonowiec właściwy redukuje tkankę tłuszczową. Dodatek minerałów uzupełnia ich niedobory w czasie diety redukcyjnej, a dodatkowo jod, mangan, miedź i żelazo pomagają utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny. Natomiast chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym
Zalecana porcja dzienna (24g) zawiera:

Inulina z cykorii (Cichorium intybus) 7,7 g -
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 6,5 g -
Glukomannan 3 g    -
Ekstrakt z melonowca właściwego (Carica papaya)    2,4 g -
Żelazo 10,5 mg 75%*
Cynk 7,5 mg 75%*
Miedź 0,75 mg 75%*
Mangan 1,5 mg 75%*
Selen 41,25 µg 75%*
Chrom 48 µg 120%*
Jod 112,5 µg 75%*
*RWS Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki:
inulina z cykorii (Cichorium intybus), łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), izolat białka grochu (Pisum sativum), ekstrakt z korzenia konjac (Amorphophallus konjac) standaryzowany na zawartość glukomannanu, ekstrakt z melonowca właściwego (Carica papaya), premiks mineralny (mleczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, selenian (IV) sodu, jodek potasu), chlorek chromu (III).

Sposób użycia:
Trzy razy dziennie 2 płaskie łyżeczki (4 g każda) zmieszać ze szklanką płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu. Istnieje ryzyko zadławienia się w przypadku osób mających trudności z połykaniem lub w przypadku spożycia z niewystarczającą ilością płynu. Zaleca się spożycie z dużą ilością wody celem zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w trzech porcjach po 1 g każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia. Suplement diety może być spożywany przez wegetarian i wegan. Przed użyciem dokładnie wymieszać.

Producent:
Orkla Care S.A.
ul. Polna 21
05-250 Radzymin

Opakowanie:
300g

30 inne produkty w tej samej kategorii: