GAL-Tranvit + Czosnek 80 kaps.

5907501110441

Dostępna ilość: 4 Przedmioty

23,99 zł

GAL

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Preparat stanowi połączenie dobroczynnych właściwości tranu (oleju z wątroby dorsza), czosnku, a także witaminy E i witamin z grupy B (B6, B12 i kwasu foliowego). Znajdujące się w tranie Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) z rodziny Omega-3, zwłaszcza kwasy EPA i DHA, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i kości. Witaminy A, D, B6, B12 i foliany pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witaminy B6, B12 i foliany pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Uzupełnianie diety w substancje zawarte w preparacie zalecane jest zwłaszcza w okresie przesilenia organizmu i zwiększonego narażenia na infekcje.

Składniki kapsułki:
olej z wątroby dorsza, octan DL-alfa-tokoferylu, chlorowodorek pirydoksyny, wyciąg z czosnku, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina. Składniki otoczki: żelatyna, glicerol (substancja wiążąca).

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (2 kapsułki):
Kwasy tłuszczowe Omega-3
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 218,4 mg -
EPA (kwas eikozapentaenowy) 178,7 mg -
Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu) 9,0 mg 75%
Witamina B6 2,0 mg 143%
Wyciąg z czosnku 1,0 mg -
Witamina A (ekwiwalent retinolu) 596 μg 75%
Kwas foliowy 200 μg 100%
Witamina D 5 μg 100%
Witamina B12 1 μg 40%

Sposób użycia:
2 kapsułki podczas posiłków.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywienia i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15ºC do 25ºC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek s.j.
ul. Krótka 4,
61-012 Poznań

Zawartość:
80 kapsułek elastycznych po 1300 mg/1 kapsułkę

30 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także