Obniżka! XyliWhite Pasta do zębów Platinum Mint 181g

Now Foods, USA-XyliWhite Pasta do zębów Platinum Mint 181g

Minimalna data ważności: 2021/10/31 Data przydatności do spożycia/użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 14 szt.
Kod Ean: 733739080912

24,69 zł

-5%

25,99 zł

Now Foods, USA

Opis

Zawartość fluoru bez fluoru
Przeznaczenie wybielanie
Cechy dodatkowe żelowa

Więcej informacji

KOSMETYKI

Składniki:
Water, xylitol (25%), hydrated silica, sodium bicarbonate, glycerin, sorbitol, natural mint flavor, sodium coco-sulfate, carrageenan (Chondrus crispus), papain, tea tree (Melaleuca alternifolia) leaf oil, sodium carbonate, potassium sorbate.

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci w wieku 2 lat, nałożyć pastę do zębów na szczoteczkę. Szczotkować dokładnie po posiłku lub co najmniej dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniem dentysty.

Producent:
Now Foods,
395 S Glen Ellyn Road,
Bloomingdale,
IL 60108
USA

Opakowanie:
181g

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

Produkty powiązane

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także