Swanson Health Products Polska

SwansonPolska jest oficjalnym dystrybutorem marki Swanson w Polsce.

Od 10 lat wprowadzamy nowości prosto od producenta. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz amerykańskiej marki Swanson również takie jak: Now Foods, Puritan's Pride, Natrol, Doctor's Best.

W naszej ofercie znajdują się również polskie marki suplementów diety takie jak: Eka Medica, Oleofarm, Olimp, MyVita, Sanbios, Gal, Alter Medica oraz wiele innych.

Staramy się stale poszerzać nasz asortyment aby sprostać Państwa oczekiwaniu. Obecnie mamy w naszej ofercie około 4000 produktów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą Suplementów Diety, Kosmetyków i Zdrowej żywności.

Now Foods, USA-Fresh Green Walnut (Szary Zielony Orzech) 60 ml

Minimalna data ważności: 2022/03/31 Data przydatności do spożycia/użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 1 szt.
Kod Ean: 733739010285

59,99 zł

Now Foods, USA

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Produkt jest otrzymywany z naturalnych składników: zielonych łupin (naowocni) orzecha szarego, ziela bylicy piołun i pączków goździkowca. Goździkowiec wspiera komfort trawienia, z zachowaniem prawidłowego poziomu kwasu żołądkowego.

Zawartość składników wskazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu:
Wartość odżywcza oraz zalecana do spożycia dzienna porcja (45 kropli):
ekstrakt naowocni orzecha szarego 1,12g
ekstrakt ziela bylicy 0,83g
ekstrakt pączków goździkowca 0,83g

UWAGA!:
Zawartość tujonu w dziennej porcji produktu na poziomie wielokrotnie niższym 6mg.

Składniki:
woda oczyszczona, ekstrakt z naowocni orzecha szarego (Juglans Cinerera Paricarpium DER 1:5), ekstrakt z ziela bylicy piołun (Artemisia absintum Herba DER 1:5) ekstrakt z pączków goździkowca (Syzygium aromaticum Gemma DER 1:5), alkohol etylowy (zawartość etanolu nie więcej niż 1,2% masy.

Produkt nie zawiera:
drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków.

Zawiera orzechy drzew.

Sposób użycia:
Osoby dorosłe 7 – 15 kropli z sokiem lub wodą 2 – 3 razy dziennie przed posiłkiem i/albo przed snem. Najlepiej stosować stopniowo zwiększając zastosowanie w ciągu 2 tygodni a następnie po tygodniu przerwy kurację powtórzyć. Przed użyciem wstrząsnąć.

Suplement diety nie może być stosowany jaku substytut zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Ostrzeżenie:
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży i kamienia. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Może powodować przejściowe zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Podmiot odpowiedzialny:
PRO NATURA sp. j., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin

Opakowanie:
60ml płynu w buteleczce z kroplomierzem.

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108, USA

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także