Ostatnie Artykuły

Ashwagandha - naturalny produkt na wiele dolegliwości
Ashwagandha jest rośliną szeroko stosowaną w medycynie indyjskiej, inaczej ajurwedzie. Tradycyjne zastosowanie ashwagandhy i jej pozytywny wpływ na wiele procesów w organizmie są coraz częściej weryfikowane w badaniach naukowych.
Zadbaj o serce - bergamota, głóg i karczochy
O serce można dbać na wiele różnych sposobów. Wiele z nich ma swe źródła w medycynie naturalnej i choć nadal spotykają się z raczej sceptycznym nastawieniem, to jednak coraz więcej osób chętnie sięga po naturalne suplementy, jako nieinwazyjne, a wykazujące działanie holistyczne, dla dobra wielu układów, w tym też sercowo-naczyniowego. Co rusz słyszy się o zbawiennej mocy ziół i ekstraktów z roślin, które mają wspomóc budować silny, zdrowy układ k
Melatonina - czy warto ją stosować?
Suplementy diety z melatoniną są dość powszechnie znane i chętnie stosowane przez tych, którzy miewają problemy ze snem. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że melatonina jest także silnym antyoksydantem i ma właściwości mogące wzmocnić odporność organizmu, a także działa na wiele innych aspektów. Sprawdzimy, co na jej temat mówią badania naukowe.