Swanson Health Products Polska

SwansonPolska jest oficjalnym dystrybutorem marki Swanson w Polsce.

Od 10 lat wprowadzamy nowości prosto od producenta. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz amerykańskiej marki Swanson również takie jak: Now Foods, Puritan's Pride, Natrol, Doctor's Best.

W naszej ofercie znajdują się również polskie marki suplementów diety takie jak: Eka Medica, Oleofarm, Olimp, MyVita, Sanbios, Gal, Alter Medica oraz wiele innych.

Staramy się stale poszerzać nasz asortyment aby sprostać Państwa oczekiwaniu. Obecnie mamy w naszej ofercie około 4000 produktów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą Suplementów Diety, Kosmetyków i Zdrowej żywności.

Now Foods, USA-L-Arginina & L-Ornityna 500/250 250 kaps.

Minimalna data ważności: 2020/12/31 Data przydatności do spożycia/użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 2 szt.
Kod Ean: 733739000422

109,50 zł

Now Foods, USA

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Składniki w przeliczeniu na dzienną porcję (2 kapsułki):
L-Arginina (wolna forma)1g
L-ornityna (L-Ornityna HCI) 500mg
*RWS Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki:
L-Arginina, L-Ornityna, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne)

NIE ZAWIERA:
Drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jajek, ryb, skorupiaków oraz składników pochodzących z orzechów. Wyprodukowano w obeikcie GMP, który przetwarza inne skłądniki zawierające te alergeny.

Sposób użycia:
2 kapsułki dziennie w zależoności od preferencji najlepiej z sokiem lub wodą na pusty żołądek, przed ćwiczeniami lub snem.
Ostrzeżenie:
Tylko dla dorosłych. Nie stosować dla kobiet w ciąży i karmiacych piersią.
Nalezy zachować ostrożność w przypadku stosowania leków bądź w razie choroby (także w przypadku opryszczki i/lub jaskry) 
Nie stosować u osób po przebytym zawale lub w przypadku choroby wieńcowej.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie:
250 kapsułek

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108, USA

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także