Chemia gospodarcza

Szukasz naturalnych środków czystości do Twojego domu? Koniecznie zobacz nasze zdrowe odpowiedniki pełnych szkodliwej chemii popularnych środków czyszczących. W swojej ofercie posiadamy zarówno mydła, jak i środki do prania, płyny do mycia różnych powierzchni, proszki do prania, środki do mycia naczyń czy tabletki do zmywarek.

Polecamy szeroką gamę produktów niemieckiej firmy Klar, która specjalizuje się w produkcji ekologicznych, wegańskich i nietestowanych na zwierzętach produktach. Wszystkie środki czystości firmy Klar są odpowiednie dla wrażliwej skóry i nie są perfumowane. Zachęcamy także do zamówienia środków włoskiej firmy Almacabio, które nie zawierają środków konserwujących i składników pochodzenia zwierzęcego. Proponujemy także ekologiczne produkty niemieckiej firmy AlmaWin bez dodatków pochodnych ropy naftowej i sztucznych barwników i konserwantów.

Jeśli nie chcesz narażać siebie i swoich domowników na kontakt z szkodliwymi substancjami, to koniecznie zainwestuj w eko chemię do Twojego domu! Produkty nie zawierają żrących i niebezpiecznych substancji i nie wydzielają szkodliwych oparów podczas ich stosowania. Wyeliminuj toksyczne substancje ze swojej kuchni i łazienki i stosuj ekologiczne środki czystości!

Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza Jest 204 produktów.

Podkategorie

  • Filtrowanie i...

  • Mycie naczyń

  • Olejki eteryczne i...

    Jeśli szukasz naturalnych olejków eterycznych i esencji zapachowych to koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu. Oferujemy szeroką gamę roślinnych olejków z wyciągami z wysokiej jakości ekologicznych owoców, ziół, przypraw, kwiatów i drzew. Olejki pozyskiwane są poprzez proces destylacji, który zachowuje wszystkie najbardziej cenne składniki danej rośliny. Olejki eteryczne są cenione za swoje niezwykłe właściwości aromaterapeutyczne oraz pielęgnacyjne. Często stosuje się je do kominków zapachowych czy jako dodatek do kąpieli. Używa się je także jako dodatek do kosmetyków i w terapii różnego rodzaju schorzeń. W zależności od rodzaju dolegliwości, olejki eteryczne stosować poprzez rozpylanie ich w pomieszczeniu, dodawanie ich do dyfuzora, kominka do aromaterapii czy poprzez skraplanie poduszki czy chusteczki.

    Właściwości naszych naturalnych olejków eterycznych różnią się wpływem na nasz organizm, w zależności od tego, z jakich roślin pochodzą. Niektóre mają działanie relaksujące i uspokajające jak np. olejek lawendowy a inne działają pobudzająco i energetyzująco na nasz organizm tak jak naturalny olejek jodłowy. Zachęcamy także  do wypróbowania olejków jednego z najlepszych producentów w Polsce czyli firmy Etja.

  • Pranie

  • Środki czystości

  • Środki do zmywarki

na stronę